"Шахтар" в Іспанії обіграв "Динамо": відео голів та кращих моментів

5,8 т.
'Шахтар' в Іспанії обіграв 'Динамо': відео голів та кращих моментів

У п'ятницю, 5 лютого, у другому матчі на зборах в Іспанії "Шахтар" обіграв "Динамо" із Загреба. Зустріч в Сан-Педро-дель-Пінатар закінчилася з рахунком 2:0.

На 6-й хвилині після подачі з флангу Срни, Едуардо в дотик переправив м'яч у угол. Через 23 хвилини "гірники" забили другий гол. Після розпасовки Марлоса і Коваленко, Віктор знайшов на дальньому куті воротарського вільного Тайсона і 28-й номер "гірників" пробив без шансів для Едуарду.

Читайте: Офіційно: ФІФА надовго дискваліфікувала футболіста "Шахтаря"

"Динамо" (Загреб, Хорватія) - "Шахтар" (Донецьк, Україна) - 0:2 (0:2)

Голи : 0:1 Едуардо (6), 0:2 Тайсон (29)

"Динамо" (Загреб): Едуарду (Йежіна, 72), Гонсалу Сантуш (сольдо, 30) (Бенковіч, 69), Шильденфельд (Сігал, 67), Стоянович, Мецел, Антоліч (к) (Борна Соса, 84), Машаду (Павічіч, 60), Чорич (Шовшіч, 67), Судані (Гояк, 76), Хуніор Фернандес (Ловрен, 84), Ходжич (Рог, 60)

"Шахтар": Пятов (Каніболоцький, 65), Срна (к) (Кобін, 65), Кучер ( Кривцов, 65), Ракицький (Ордець, 65), Ісмаїлі (Шевчук, 65), Степаненко (Коробенко, 72), Малишев, Марлос (Веллінгтон, 72), Коваленко (Зубков, 78), Тайсон (Борячук, 72), Едуардо (Феррейра, 46)

Нагадаємо, що в першій зустрічі іспанського збору "Шахтар" обіграв "Пьяст". Третю зустріч підопічні Луческу проведуть 8 лютого з тбіліським "Локомотивом".