"Шахтар" всуху розбив знаменитих французів на турнірі у Польщі

7,8 т.
'Шахтар' всуху розбив знаменитих французів на турнірі у Польщі

Донецький "Шахтар" на зборах впевнено обіграв "Монако". Поєдинок за третє місце міжнародного товариського турніру Lubelskie Cup завершився з рахунком 3:0.

Марлос вивів "гірників" вперед вже на шостій хвилині після передачі Тайсона, на 15-й хвилині бразилець оформив дубль після пасу Тараса Степаненка. На 51-й хвилині Тайсон забив третій гол, закріпивши переможний результат.

Дивіться: Шахтар - Монако - 3-0: відео матчу

Товариський турнір Lubelskie Cup "Шахтар" (Донецьк) - "Монако" - 3:0

Гол : Марлос (6), Марлос (15), Тайсон (51)

"Шахтар": 32. Каніболоцький (30. П'ятов, 46 '), 33. Срна (к) (14. Кобін, 67 '), 5. Кучер (18. Ордець, 61'), 44. Ракицький (Воловик, 67 '), 13. Шевчук (Азеведо, 46'), 6. Степаненко (22. Малишев, 46 '), 89. Дентіньо (24. Караваєв, 67'), 11. Марлос (26. Танковський, 67 '), 29. Тейшейра (42. Гринь, 46'), 28. Тайсон, 19 . Феррейра (21. Гладкий, 46 ').

Нагадаємо, в першому півфіналі "Шахтар" у серії післяматчевих пенальті поступився польському клубу "Лехія" з рахунком 14:15.

Головний приз у фіналі розіграють "Лехія" та "Ганновер-96".