Євро-2016. Ісландія створила головну сенсацію чемпіонату, вибивши Англію

72,9 т.
Англія - ​​Ісландія огляд

Збірна Англії ганебно програла команді Ісландії в 1/8 фіналу Євро-2016. Команда Роя Ходжсона продемонструвала повну неспроможність в атаці, пропустивши при цьому двічі у свої ворота - 1:2.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ АНГЛІЯ - ІСЛАНДІЯ

Поєдинок розпочався неймовірним чином. Уже на четвертій хвилині зустрічі Стерлінг заробив пенальті, який чітким ударом реалізував капітан англійців Руні.

У статусі лідера британці провели всього лише півтори хвилини. Капітан ісландців потужно вкинув аут і після боротьби на другому поверсі Рагнар Сігурдссон розстріляв ворота Харта.

А ще через чверть години сіверяни шокували не тільки Англію, а й усю Європу. Сігторссон несильним, але точним ударом із меж штрафного змусив воротаря англійців вдруге діставати м'яч з сітки.

Читайте: Євро-2016. Італія поставила на коліна Іспанію і вийшла в чвертьфінал

Такий розвиток подій просто шокував команду Роя Ходжсона, яка до кінця тайму нічого не змогла зробити біля воріт суперника.

Другу половину зустрічі англійці почали активно. Однак воротар Ісландії Халльдоурсон впевнено знімав усі подачі і простріли, а також спокійно забирав безглузді удари суперників.

На 55-й хвилині Сігурдссон міг зробити дубль. Пробиваючи ударом через себе в падінні метрів із п'яти, захисник сіверян влучив у воротаря.

Після цього ісландці стали більше уваги приділяти обороні. Супернику нічого не залишалося, окрім як іти вперед. Однак у англійців усе валилося з рук. Провалив гру капітан Руні, який відзначився великою кількістю браку.

Англія організувала фінальний штурм, але Ісландії вдалося вистояти. Команда Ларса Лагербека створила головну сенсацію чемпіонату і вийшла в чвертьфінал, де зіграє з Францією.

Чемпіонат Європи

1/8 фіналу

Ніцца, "Альянц Рів'єра"

Арбітр: Дамір Скоміна (Словенія)

Англія - Ісландія - 1:2 Голи: Руні 4" (пенальті) - 1:0, Сігурдссон 6" - 1:1, Сігторссон 19" - 1:2

Англія: Харт, Уокер, Кехілл, Смоллінг, Роуз, Аллі, Дайєр (Вілшер 46'), Руні (Решфорд 87'), Старрідж, Кейн, Стерлінг (Варді 60')

Ісландія: Хальдерссон, Севарссон, Арнасон, Сігурдссон, Скуласон, Гудмундссон, Сігурдссон, Гуннарссон, Б'ярнасон, Сігторссон (Б'ярнасон 77'), Бедварссон (Траустасон 88')

Попередження: Старрідж 48" - Сігурдссон 38", Гуннарссон 66'