Погром Мессі: Бразилія принизила Аргентину у відборі ЧС-2018

20,0 т.
Бразилія - ​​Аргентина

Збірна Бразилії з футболу розгромила команду Аргентини у відбірковому матчі ЧС-2018. На своєму полі "селесао", очолювана лідером "Барселони" Неймаром, не залишила супернику жодного шансу, вигравши з великим рахунком - 3:0.

Вже до перерви бразильці двічі зуміли вразити ворота одвічного ворога. Голи на свій рахунок записали Феліппе Коутіньйо і Неймар. Довершив погром на початку другого тайму Пауліньо.

Зазначимо, що ця перемога дозволила Бразилії зміцнити лідерство у відбірковій групі в зоні Конмебол. А ось Аргентина вже на шостій позиції, яка не дає права навіть брати участь у плей-офф кваліфікації.

Читайте: Дискваліфікація дійсна: УЄФА порадував збірну України перед матчем відбору ЧС-2018

Бразилія - ??Аргентина - 3:0 (2:0)

Голи: Філіпа Коутіньйо, 24, Неймар, 45, Пауліньо, 59

Як повідомляв "Обозреватель", господарі чемпіонату світу-2018 росіяни зганьбилися в матчі зі скромним Катаром.