"Динамо" обіграло "Дніпро" в чемпіонаті України - 6 серпня 2016

29,6 т.
Динамо - Дніпро

Київське "Динамо" обіграло "Дніпро" в центральному матчі 3-го туру чемпіонату України з футболу. Зустріч на столичному НСК "Олімпійський" завершилася з рахунком 1:0.

У першому таймі підопічні Сергія Реброва володіли м'ячем майже 63 відсотки часу, проте більше небезпечних моментів створив саме "Дніпро". Гості могли кілька разів засмутити Шовковського після небезпечних контратак.

Читайте: Ключовий легіонер "Динамо" отримав травму в матчі з "Дніпром"

У другому таймі "Динамо" пришвидшило темп і гольові можливості все частіше почали виникати біля воріт Шеліхова. Розв'язка наступила на 63-й хвилині, коли Кочергін на кутовому прапорці втратив Мораеса і бразилець головою замкнув подачу.

Після цього гра заспокоїлася і київські футболісти відбивалися від млявих атак суперника, утримуючи необхідний рахунок.

Свій наступний матч у Прем'єр-лізі України чемпіони країни проведуть 14 серпня проти "Сталі" з Кам'янського. "Дніпро" днем ??раніше прийме "Ворсклу".