Відомий футбольний фахівець розповів про "хворобливі втрати" у збірній України

5,5 т.
Відомий футбольний фахівець розповів про 'хворобливі втрати' у збірній України

Головний тренер України 2002-2003 років Леонід Буряк дав свій прогноз на перший поєдинок плей-офф кваліфікації Євро-2016 проти команди Словенії. Футбольний експерт вважає, що втрата Ротаня, П`ятова, Кучера і Степаненка безболісно пройти не може.

"Обозреватель" проведе онлайн-трансляцію матчу Україна - Словенія. Початок о 19:00.

Читайте: 6 головних інтриг матчів плей-офф Євро-2016 Україна - Словенія

"Ми не Іспанія чи Франція, тому відсутність відразу чотирьох провідних виконавців безболісно пройти не може. У нас кожна бойова одиниця на рахунку. Втрати хворобливі. Скажімо, при всій повазі до Бойка, воротар номер один в Україні - П`ятов. Замінити Андрія, якщо він все ж не зіграє, буде вкрай важко. Найбільш проблемна для української збірної ланка - напад. Селезньов багато забиває вдома. Але не відзначається результативністю останнім часом на євроарені. Кравець в один період забивав, але зараз відзначається не так часто. Ефективність атаки залежить від злагоджених дій в середній лінії. Особливо - від Коноплянки і Ярмоленка", - цитує Буряка ua-football.

Читайте: Де дивитися Україна - Словенія: розклад трансляцій матчу плей-офф

Екс-наставник впевнений, що битва у Львові не буде занадто видовищною. "Не треба забувати, що у Львові буде зіграно тільки перший тайм поєдинку. Все вирішиться в Маріборі. Тому не потрібно гарячкувати. Керуватися треба холодним розрахунком. На мій погляд, у Львові словенці гратимуть обережніше. Агресивними вони будуть удома. Відповідно в домашньому матчі важливе уміння голкіпера швидко почати атаку, вселити своїми діями впевненість у решту гравців. І тренерський штаб ще повинен подумати, хто в цьому компоненті буде більш корисним - П'ятов, Бойко чи навіть Шевченко", - підсумував Буряк.

Раніше головний тренер "синьо-жовтих" Михайло Фоменко розповів про тактику на матчі зі Словенією Словенією.

Плей-офф Україна - Словенія: всі новини та подробиці читайте на "Обозревателе".