Суддя видалив 6 футболістів під час матчу "зеленої" Ліги чемпіонів: відео курйозу

11,0 т.
Суддя видалив 6 футболістів під час матчу 'зеленої' Ліги чемпіонів: відео курйозу

У Новій Зеландії відбувся незвичайний футбольний матч. Поєдинок Ліги чемпіонів ОФК, що проводиться Конфедерацією футболу Океанії, подарував глядачам неймовірне видовище - 7 голів і 6 вилучень.

Головний арбітр зустрічі між "Ківі" (Фіджі) і "Наді" (Самоа) Джордж Тайм виявився в центрі уваги вже в першому таймі. На 41-й хвилині рефері із Соломонових островів видалив відразу двох гравців, інформує Foxsports.

Читайте: Суддя відправив у "нокдаун" тренера збірної Іспанії: відео курйозу

Після перерви "роздача" червоних карток продовжилася. Спершу поле покинули голкіпер "Наді" Діксон, який поліз у бійку з футболістом "Ківі" Ліоенелем Тейлором, а в самому кінці поєдинку відпочивати пішли ще двоє.

У підсумку команди Зеленого континенту догравали матч у складі вісьмох гравців. Неймовірна гра завершилася драматичною перемогою гостей з рахунком 4:3.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що аргентинський футболіст застрелив арбітра під час матчу.