Рекордсмен "Шахтаря" став жертвою страшної провокації

10,0 т.
Рекордсмен 'Шахтаря' став жертвою страшної провокації

Екс-лідер "Шахтаря" Алекс Тейшейра, чий трансфер у китайський "Цзянсу Сайнти" став рекордним в історії донецького клубу, отримав першу червону картку в новому чемпіонаті. Бразилець став жертвою страшної симуляції з боку суперника. Інцидент стався у кінці першого тайму матчу проти "Бейцзін Гоань". Спершу Тейшейра на 40-й хвилині заробив "гірчичник", а буквально одразу ж його видалили за нібито фол проти півзахисника господарів Пьяо.

Читайте: Підстрелили. Пекельна симуляція іспанського футболіста стала хітом у соцмережах: курйозне відео

Варто зазначити, що арбітр не бачив епізоду, як гравець господарів підійшов до Алекса, а потім картинно впав, симулюючи удар по обличчю. На рішення рефері вплинув ще й захисник "Бейцзін" Жао, який всіляко апелював до судді і закликав його видалити бразильця.

Читайте: Футболіст збірної України відзначився симуляцією у чвертьфіналі Кубка Росії

До слова, команда Тейшейри зуміла здобути перемогу навіть у меншості. "Цзянсу" обіграв господарів з рахунком 2:1.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що Тейшейра близький до переїзду в Італію і може покинути Китай вже цього літа.