Кошмарне зіткнення футболістів у чемпіонаті МЛС змусило глядачів похолодіти від жаху

16,6 т.
Чемпіонат МЛС

Кошмарний епізод стався в матчі чемпіонату США з футболу (МЛС) між командами "Торонто" і "Коламбус". Два футболісти пішли в найнебезпечніший стик, через який на кілька хвилин довелося перервати гру.

На 81-й хвилині гравець господарів Марко Дельгадо так в'їхав ногами в хавбека гостей Уїла Трейппа, що крик останнього почув весь стадіон, змусивши похолодіти від жаху. Суддя без роздумів дав червону картку порушнику, однак це не завадило канадцям добути впевнену перемогу з рахунком 5:0.

"Обозреватель" пропонує своїм читачам подивитися, як це було.

Читайте: Не для людей зі слабкими нервами: кращий форвард Бундесліги отримав кошмарний перелом у матчі - Відеофакт

Раніше ірландський футболіст отримав у матчі жахливу травму: фото і відео не для людей зі слабкими нервами.