Україна вийшла в плей-офф Євро-2016

15,5 т.

У четвер, 4 лютого, збірна України в першому матчі чемпіонату Європи з футзалу обіграла Угорщину. Зустріч завершилася з рахунком 6:3

Підопічні Олександра Косенка активно почали поєдинок і вже на 7-й хвилині вели в рахунку - 2:0. Угорці лише через хвилину відіграли один м'яч, після чого ініціатива переходила від однієї команди до іншої. На 30-й хвилині угорські футзалісти змогли скоротити відставання до мінімуму, але точні удари Бондаря і Валенка в кінцівці гри розвіяли сумніви в переможця.

Читайте: Де дивитися матчі збірної України на Євро-2016 з футзалу: розклад трансляцій

Ця перемога дозволила нашій команді очолити групу B за рахунок кращої різниці забитих і пропущених м'ячів і забезпечити собі путівку в 1/8 фіналу. Для виходу в плей-офф з першого місця нашим футзалістам достатньо нічиєї з Іспанією. Зустріч відбудеться 6 фераля о 19:30.

Угорщина - Україна - 3:6 (1:2)

Угорщина : Дьюла Той - Акош Харніш, Петер Немет, Бенце Клочак, Золтан Дрот - Адам Хошсу, Іштван Галь, Норберт Хорват, Норберт Ереглокі, Ріхард Давид, Соболч Сеги, Янош Рабл, Янош Тренчені

Україна : Євген Іваняк - Денис Овсянников, Дмитро Бондар, Сергій Журба, Дмитро Сорокін - Олександр Сорокін, Олексій Фетько, Володимир Разуванов, Євген Валенко, Євген Рогачов, Михайло Грицина, Микола Грицина, Сергій Коваль

Голи : Золтан Дрот (8,34), Янош Тренчені (30) - Денис Овсянников (2,25), Дмитро Бондар (7,35), Микола Грицина (30), Євген Валенко (36).

Попередження : Золтан Дрот (35 ). Іштван Галь (30). - Олександр Сорокін (12).

Удари (в ствір): 26 (11) - 41 (18).