"Грали компактно". Ребров впевнений, що "Динамо" могло перемогти "Манчестер Сіті"

2,0 т.
'Грали компактно'. Ребров впевнений, що 'Динамо' могло перемогти 'Манчестер Сіті'

Головний тренер "Динамо" Сергій Ребров після нічиї в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів із "Манчестер Сіті", переконаний, що арбітр не поставив однозначний пенальті на останніх секундах. За словами наставника киян, лондонці за три чверті матчу взагалі не створили ніякої небезпеки біля воріт Шовковського.

"Манчестер Сіті" не створив до 75-ї хвилини жодного моменту біля наших воріт. Це заслуга всіх - хлопці грали компактно. Теодорчик не вписався в гру, тому Ярмоленко вийшов на його позицію. На Андрію був 100-відсотковий пенальті, але суддя не поставив його.

Ми намагалися атакувати великими силами і тримати під контролем швидких гравців атаки суперника. За останні роки ми вперше пройшли у плей-офф. Так, ми програли, програли сильнішому супернику, але треба подякувати хлопцям і сказати їм спасибі", - заявив Ребров в інтерв'ю "Футбол 1".

Читайте: Манчестер Сіті - Динамо - 0-0: відеоогляд матчу

Сергій Станіславович вважає, що свій відбиток на гру наклала поразка в першій зустрічі.

"Ми могли програти, могли виграти, сподівалися на перемогу. На жаль, це протистояння ми програли в Києві. Мені немає в чому дорікнути команду - вони старалися, боролися. Сьогодні я бачив команду, яка діяла компактно, грали один за одного", - підсумував Ребров.

Читайте: "Манчестер Сіті" - "Динамо" - 0-0: хронологія матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Нагадаємо, що зустріч на "Етіхад" в Манчестері завершилася з рахунком 0:0. Першу гру в Києві динамівці програли - 1:3.