На Кубку Конфедерацій у Росії відбулася історична подія світового футболу

83,4 т.
Нестор Пітана

Вперше в історії світового футболу на матчі національних збірних гол був відмінений після консультації з відеоасистентами. Головний рефері матчу Кубка Конфедерацій-2017 Португалія - ??Мексика Нестор Пітана відмінив взяття воріт захисника португальців Пепе через офсайд.

На 21-й хвилині зустрічі Пепе ударом головою завдав точного пострілу по воротах мексиканців. Роналду і компанія кинулися відзначати успіх, проте Пітана забрав м'яч і після нетривалої наради зі своїми помічниками, які перебували в кімнаті з моніторами, замість розіграшу з центру поля, вказав на удар від воріт.

У підсумку зустріч завершилася з рахунком 2:2. Мексиканці зрівняли рахунок на 3-й доданій хвилині після розіграшу кутового.

Читайте: Протікання і підйоми в стіну: в мережі показали ганебні фото російського стадіону за $1 млрд

Раніше повідомлялося, що Кубок Конфедерацій у Росії розпочався з масштабної лажі.