"Шахтар" насилу обіграв "Олександрію"

19,6 т.
Шахтар - Олександрія

Донецький "Шахтар" повернув собі лідерство у чемпіонаті України. У 3-му турі Ліги Парі-Матч "гірники" насилу обіграли "Олександрію" і повернулися на перше місце, посунувши "Динамо" за кращою різницею забитих-пропущених м'ячів.

Підопічні Паулу Фонсекі зі стартових хвилин прогнозовано захопили ігрову та територіальну перевагу. Вже на 3-й хвилині Едуардо міг відкривати рахунок, проте не реалізував вихід один на один із Новаком.

Читайте: "Шахтар" зробив у Львові приємний сюрприз дітям: яскраві фото

Гол у ворота "Олександрії" здавався питанням часу, але донеччани досить довго не могли зламати ешелоновану оборону гостей. І все ж в кінці першого тайму "гірникам" вийшло розкрити ворота суперника - класний удар з льоту вдався бразильському захиснику Ісмаїлі.

Після перерви малюнок гри абсолютно не змінився. Як і в першому таймі, господарі всіляко нагнітали на половині поля олександрійців, але до небезпечних моментів справа доходила вкрай рідко. Гості захищалися протягом всього матчу, але у кінці ледь не зрівняли рахунок, що могло б відправити донеччан у нокдаун. Спершу на 82-й хвилині Грицук з кількох метрів пробив вище, а в доданий час поруч зі штангою пробив Запорожан. Таким чином "Шахтар" виграв третій матч поспіль у новому чемпіонаті, набравши максимальну кількість очок.

Читайте: "Шахтар" дізнався суперника у плей-офф Ліги Європи

Напередодні "Обозреватель" повідомляв, що "Динамо" насилу обіграло "Дніпро" з рахунком 1:0.

Шахтар - Олександрія 1:0

Гол: Ісмаїлі, 36

Шахтар: П'ятов, Срна, Кучер, Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко, Фред, Тайсон, Ньому (Дентіньо, 83), Коваленко (Малишев, 90), Едуардо (Тотовицький, 74)

Олександрія: Новак, Пономар (Грицук, 73), Яремчук (Куліш, 54), Цуріков, Запорожан, Чеботаєв, Шендрик, Старенький (Козак, 46), Путраш, Банада, Басов

Попередження : Коваленко - Старенький, Басов