Україна - Іспанія - 0-1: відео-огляд матчу

11,0 т.

У понеділок 12 жовтня, збірна України зіграла з Іспанією в 10-му турі відбору на Євро-2016. Поєдинок на київському НСК "Олімпійський" завершився з рахунком 1:0.

Вашій увазі відео-огляд матчу. Відзначимо, що єдиний гол у поєдинку на 22-й хвилині забив Гаспар.

Дивіться: Сімферопольські вболівальники показали всій Росії, чий насправді Крим

Євро-2016. Кваліфікація. Група С

Київ, НСК "Олімпійський"

Головний арбітр: Мілорад Мажич (Сербія) УКРАЇНА - ІСПАНІЯ - 0:1 Гол: Гаспар, 22 На 25-й хвилині Фабрегас не реалізував пенальті (воротар)

Україна: П'ятов, Федецький, Кучер, Ракицький, Шевчук, Ротань (Селезньов 87 '), Степаненко, Ярмоленко, Гармаш (Рибалка 58'), Коноплянка, Кравець (Зінченко 87 ')

Іспанія: Де Хеа, Маріо, Етчейта, Начо, Аспілікуета, Алькантара, Сан-Хосе, Фабрегас (Мата 64 '), Іско, Алькасер (Серхіо 85'), Ноліто (Альба 75 ')

Попередження: Кучер 23 ", Степаненко 60", Федецький 77 "- Алькантара 36", Сан-Хосе 53 ", Де Хеа 88 '