"Динамо" феєрично вирвало нічию з "Порту" в Лізі чемпіонів

14,4 т.
'Динамо' феєрично вирвало нічию з 'Порту' в Лізі чемпіонів

Київське "Динамо" в неймовірному матчі першого туру групового раунду Ліги чемпіонів зіграло внічию з "Порту". Поєдинок на НСК "Олімпійський" завершився результативною нічиєю гостей 2:2. "Біло-сині" здивували навіть не з перших хвилин - ще до початку поєдинку вболівальники були шоковані тим фактом, що Андрій Ярмоленко не потрапив у заявку на матч із "Порту".

Господарі розпочали дуже обережно. Здавалося, що без Ярмоленко ніхто не хоче брати ініціативу на себе і загострювати попереду. Парагваєць Дерліс Гонсалес, який вийшов на правому фланзі, був лише блідою тінню Андрія і запам'ятався в першому таймі не кращим чином. Але про все по порядку.

Читайте: Динамо" - "Порту" - 2-2: хронологія матчу Ліги чемпіонів

Команди вели гру у невисокому темпі, по черзі володіючи м'ячем, і першими "вибухнули" кияни. Жуніор Мораес ефектно в центрі поля прокинув м'яч Гармашу, той на швидкості пройшов по правий фланг, прострілив на дальню штангу, де Гусєв розстріляв самотнього Касільяса.

Пропущений гол підбадьорив португальців, змусивши їх активніше йти в атаку. І ледь не перша вилазка "драконів" вперед виявилася для господарів нерозв'язним завданням.

Дивіться: Динамо" - "Порту" - 2-2: відео голів

Лівий захисник Лаюнен, як школяра, обіграв горезвісного Гонсалеса, навісив у штрафну, а там усе вирішив Абубакар. Камерунець скористався позиційною помилкою Драговича і головою пробив у нижній кут - відчайдушний стрибок Рибки не допоміг.

Раптова відповідь "Порту" ошелешила киян, і вони ще довго приходили до тями. Перед самою перервою прекрасну можливість відзначитися мав Гармаш, але удар Дениса з-під поперечини витягнув Касільяс.

Дивіться: Київ зганьбився з модульним шоу на матчі "Динамо" в Лізі чемпіонів: відео ляпу

У другому таймі на полі стало набагато більше позиційної боротьби. Команди все рідше стали доходити до воріт суперника, концентруючись на боротьбі в центральній зоні. І все ж, шанси забити у "Динамо" були. В одній атаці могли відзначитися Гармаш і Мораес. Але спершу після дальнього пострілу Дениса і невеликого рикошету м'яч просвистів над поперечиною, а з ударом головою бразильця впорався Касільяс.

Читайте: Ярмоленко отруївся перед матчем із "Порту"

Останні 10 хвилин стали найдраматичнішими за весь матч. Спершу на 81-й хвилині Рибка помилився на виході і дав можливість Абубакару оформити дубль, забивши у порожні ворота. Все йшло до поразки, але киян врятував Буяльський - Віталій геніально уникнув офсайду після того, як накинувся Рибалка, і розстріляв головою зоряного кіпера гостей.

Нагадаємо, напередодні у стартовому матчі групи "А" донецький "Шахтар" розгромно програв мадридському "Реалу". Наступний поєдинок "Динамо" проведе 29 вересня на виїзді проти "Маккабі" Тель-Авів. "Гірники" 30-го вересня у Львові візьмуть ПСЖ.

Ліга чемпіонів. Група G. 1 тур "ДИНАМО" - "ПОРТУ" - 2:2

Голи: Гусєв, 20, Буяльський, 89 - Абубакар, 23, 81

"Динамо": 23. Рибка - 2. Сілва, 4. Велозу (Кравець, 86), 5. Антунеш, 6. Драгович, 11. Мораес, 17. Рибалка, 19. Гармаш, 20. Гусєв (Буяльський, 67), 25. Гонсалес (Юнес Беланда, 70), 34. Хачеріді

"Порту": 12. Касільяс - 2. Максі Перейра, 3. Мартінс Інді, 4. Майкон, 21. Лайун, 6. Невеш, 8. Браімі (Корона, 78), 16. Еррера (Тельо, 65), 20. Андре Андре, 22. Даніло, 9. Абубакар

Попередження: Гусєв, 46, Рибалка, 58 - Майкон, 17, Перейра, 40, Абубакар, 48

СЛОВА ПІСЛЯ МАТЧУ

Ігор Суркіс, президент "Динамо":

"Враховуючи, що ми програвали, на останніх хвилинах врятувати гру - означає, що команда боролася до кінця. Не опустили руки, як це було раніше. Упевнений, що ця нічия надалі дасть поштовх", - зазначив Ігор Михайлович після гри.