Ганьба дня: знаменитий клуб сенсаційно вилетів із Ліги Європи

28,5 т.
Нідеркорн Рейнджерс

Шотландський "Рейнджерс" шокував своїх уболівальників. Легендарний британський клуб сенсаційно вилетів із Ліги Європи, не зумівши подолати перший кваліфікаційний раунд.

"Світло-сині" вилетіли з другого за силою клубного турніру Європи від маловідомого клубу "Нідеркорн" із Люксембурга. Вдома в Глазго найтитулованіший клуб Шотландії здобув мінімальну перемогу, проте на виїзді вкрай несподівано програв із рахунком 0:2.

Читайте: Три голи за п'ять хвилин: новий сезон Ліги Європи почався з космічного камбека - опубліковано відео

Ключовою стала середина другого тайму, коли за 11 хвилин футболісти "Нідеркорна" двічі вразили ворота іменитого суперника. У підсумку "Рейнджерс" ганебно програв люксемуржцям, які раніше ще ніколи не перемагали в єврокубках.

В іншому матчі ігрового дня мальтійський "Бальцана" влаштував рубку з угорським "Відеотоном", зігравши внічию 3:3.

Ліга Європи. 1 кваліфікаційний раунд (матчі-відповіді):

"Нідеркорн" - "Рейнджерс" 2:0 (перший матч - 0:1)

Голи:  Франсуаз, 66 (1:0); Тіль С., 75 (2:0)

"Бальцана" - "Відеотон" 3:3 (перший матч - 0:2)

Голи:  Калевіч, 3 (1:0); Гереші, 15 (1:1); Щеповіч, 23 (1:2); Еффйонг, 56 (2:2); Юхаш, 80 (2:3); Калевіч, 86 (пенальті) (3:3).

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що український футболіст забив бомбезний гол у Лізі Європи.