"Манчестер Юнайтед" сенсаційно програв "Фейєноорду": відеоогляд

9,8 т.
'Манчестер Юнайтед' сенсаційно програв 'Фейєноорду': відеоогляд

У стартовому турі групового етапу Ліги Європи "Фейєноорд" обіграв "Манчестер Юнайтед". Зустріч у Голландії завершилася з рахунком 1:0.

Єдиний гол у Роттердамі в цей вечір забив Тонні де Вильєна на 79-й хвилині. У цьому епізоді грубої помилки припустився боковий арбітр, який "проспав" явний офсайд на правому фланзі у Йоргенсена, що став у результаті автором результативної передачі.

Читайте: "Зеніт" Луческу здобув перемогу в Лізі Європи, програючи 0:3 за 15 хвилин до кінця матчу: відеоогляд

"Фейєноорд" - "Манчестер Юнайтед" - 1:0 (0:0)

Голи: Де Вільєна 79" - 1:0

"Фейєноорд": Джонс, Кардсдорп (Ніукоп 90'), Боттегін, Конголо, Ван дер Хейден Ян-Арі, Кейт, Ель-Ахмаді, Де Вільєна, Тоорнстра, Йоргенсен, Бергьойс (Басачікоглу 68')

"Манчестер Юнайтед": Де Хеа, Дарміан, Смоллінг, Байї, Рохо, Шнайдерлін, Еррера, Мата (Янг 63 '), Погба, Марсьяль (Депа 63'), Решфорд (Ібрагімович 63')

Попередження: Ван дер Хейден Ян-Арі 23"