"Шахтар" обіграв "Брагу" в першому чвертьфіналі Ліги Європи

22,4 т.
'Шахтар' обіграв 'Брагу' в першому чвертьфіналі Ліги Європи

Донецький "Шахтар" обіграв на виїзді португальську "Брагу" в першому матчі 1/4 фіналу Ліги Європи. Напружений поєдинок завершився перемогою "гірників" з рахунком 2:1.

Господарі активно розпочали зустріч і вже на 2-й хвилині Пятову довелося вступати в гру. Андрій насилу кулаками перевів через поперечину потужний постріл Рафи. Цей удар довгий час залишався єдиним небезпечним моментом біля воріт обох команд. "Брага" контролювала м'яч, але нічого не могла зробити з ешелонованою обороною донеччан.

Читайте: "Брага" - "Шахтар" - 1-2: хронологія матчу 1/4 фіналу Ліги Європи

А "гірники" перший же свій серйозний шанс реалізували сповна. Ракицький підключився на кутовий, підхопив м'яч на дальній штанзі і класним ударом під поперечину прошив воротаря, забивши такий необхідний гол в роздягальню. Практично відразу ж після перерви португальці мали чудову нагоду зрівняти рахунок. Рафа скористався метушнею у штрафному гостей, підхопив м'яч і пальнув з 11-ти метрів. "Шахтар" врятувала поперечина.

дивіться: "Брага" - "Шахтар" - 1-2: відео голів

Ближче до кінця поєдинку "зброєносці" активніше пішли вперед і оголили свої тили. Підопічні Луческу цим скористалися сповна. Удар П'ятова від воріт підхопив Срна, віддав далі на Марлоса, а простріл бразильця ефектно замкнув Феррейра, м'яко перекинувши воротаря.

ДИВИТИСЯ ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ "БРАГА" - "ШАХТАР"

Другий пропущений м'яч відправив "Брагу" в нокдаун, проте португальці оговталися після фінального свистка і на 89-й хвилині все ж змогли відквитати один гол. Вийшовши на заміну Вілсон Едуарду пробив головою з-під Ордеця прямо в кут воріт - Пятов не дістав.

Поєдинок у відповідь на "Арені Львів" відбудеться через тиждень - 14 квітня.