Євро-2016. Росія бездарно програла "колгоспній" Словаччині

121,9 т.
Росія - Словаччина результат

Збірна Росії програла команді Словаччини в матчі другого туру Євро-2016. Підопічні Леоніда Слуцького, які вважалися фаворитом зустрічі, бездарно зіграли вкінці першого тайму, що коштувало їм поразки - 1:2.

Читайте: Євро-2016. Росія - Словаччина: відео голів

Цікаво, що після матчу відбору Євро-2012, який завершився виїзною перемогою росіян, лідер збірної Росії Роман Широков назвав Словаччину колгоспною командою. Про це перед звітною зустріччю активно згадували словацькі журналісти. Тепер команда Яна Козака показала, хто є хто в європейському футболі...

На поєдинок у Ліллі росіяни обрали тактику гри від оборони. Їхня нічия з Англією і поразка словаків Уельсу давали "триколірним" перевагу.

Тривалий час команді Леоніда Слуцького вдавалося тримати нитки гри у своїх руках. Однак на 32-й хвилині лідер словаків Хамшик закинув на Вайсса, який зробив посміховисько із захисників і відправив м'яч у сітку.

Читайте: Російська орда на Євро-2016: бійки, погроми і побиття беззахисних

Поки росіяни приходили в себе, Словаччина зробила контрольний постріл. Після розіграшу кутового Хамшик феноменальним обвідним ударом від штанги змусив Акінфєєва вдруге діставати м'яч із сітки.

У другій половині зустрічі словаки передбачувано відкотилися до своїх воріт, надавши супернику шанс показати себе в атаці. У команди РФ дуже довго нічого не вдавалося, поки на 80-й хвилині Глушаков не підрізав м'яч головою в дальній кут воріт Козачика.

Кінцівка матчу перетворилося в гру з одностороннім рухом. Росіяни втиснули суперника в їх штрафну, обклавши її нескінченними навісними передачами. Словаки з останніх сил зуміли втримати три очки, і вийшли на перше місце в групі.