'Дніпро' поступився 'Лаціо' в Лізі Європи

Дніпропетровський "Дніпро" не зміг здобути очки на полі римського "Лаціо" в 5-му турі Ліги Європи.

Команда Мирона Маркевич програла на легендарному "Стадіо Олімпіко" - 3:1.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ ЛАЦІО - ДНІПРО

Початок матчу вийшов шокуючим для гостей. Вже на четвертій хвилині зустрічі партнери вивели на удар Кандрева, який спокійно переграв Бойко в ближньому бою. Цей епізод дуже сильно похитнув впевненість дніпрян в собі. Суддя мав призначати пенальті у наші ворота, але відверто пробачив українську команду після порушення з боку Данило.

Читайте: Лаціо - Дніпро - 3-1: відео голів

У команди Мирона Маркевича нічого не виходило спочатку. Старань одного Селезньова не вистачало, а півзахисники не могли постачити свого нападника якісними передачами. Все це призвело до того, що вже в першому таймі наставник "Дніпра" зняв з гри Матеус, випустивши на поле Андерсона Піко.

Друга половина зустрічі почалася в тому ж дусі. "Дніпро" багато помилявся в передачах, а "Лаціо" не особливо хотів атакувати. Однак з виходом на поле Романа Зозулі наша команда заграла більш агресивно. Це принесло плоди на 65-й хвилині. Бруну Гама зовнішньою стороною стопи красиво поклав м'яч у дальній кут воріт "Лаціо.

Читайте: УЄФА завів справу на "Дніпро"

ДИВІТЬСЯ ГОЛ Бруну Гама У МАТЧУ ЛАЦІО - ДНІПРО

Італійцям вистачило дві хвилини і удачі, щоб знову вийти вперед. Пароло не без рикошету забив другий м'яч у ворота "Дніпра". Після цього гра пересунулася до воріт італійців. Зозуля, який отримав капітанську пов'язку після заміни Федецького, вів команду за собою. Останній шанс врятуватися у гостей був на 86-й хвилині, але удар Селезньова трохи розминувся з воротами.

Читайте: "Девчоночки!" Леоненко смачно висміяв українських футболістів

У відповідь "Лаціо" втретє засмутив Бойко. На останніх секундах відзначився Джорджевич. Таким чином, "Дніпро" втратив шанси вийти в плей-офф Ліги Європи.

Ліга Європи. Група G. 5 тур

Рим, "Стадіо Олімпіко" головний арбітр: Гедемінас Мажейка (Литва)

ЛАЦІО - ДНІПРО - 3: 1 Голи: Кандрева, 4, Пароло, 68, Джорджевіч, 90 + 3 - Бруну Гама, 65