Фанати "Севільї" освистали Коноплянку: опубліковано відео

25,1 т.
Фанати 'Севільї' освистали Коноплянку: опубліковано відео

Напередодні іспанська "Севілья" провела перший чвертьфінальний матч розіграшу Кубка Короля, обігравши скромний "Мірандес" - 2:0. Український легіонер команди Унаї Емері Євген Коноплянка провів на полі лише 60 хвилин, після чого був замінений на Банегу.

Як повідомляє Diario de Sevilla, в той час, коли Коноплянка залишав поле, велика частина вболівальників освистала футболіста. Втім, портал "Трибуна" опублікував відео моменту, на якому чітко чутно, що фанати "Севільї" підтримали Євгена оплесками, а свист чути лише на самому початку.

Читайте: "Просто хороша людина": Коноплянка зробив резонансне фото з російським тренером

Як повідомляв "Обозреватель", головний тренер збірної України Михайло Фоменко пояснив невдачі Коноплянки у Примері.

Раніше іспанські ЗМІ захопилися грою українського легіонера "Севільї".