"Динамо" дивом врятувало нічию з "Вікторією"

3,4 т.
'Динамо' дивом врятувало нічию з 'Вікторією'

У вівторок, 10 лютого київське "Динамо" у черговому контрольному матчі в Марбельї зіграло внічию 1: 1 з чеською "Вікторією" (Пльзень).

Перший тайм більш впевнено провели динамівці. Особливо проявляв активність у себе на лівому фланзі Сидорчук. Але перший гол на 38 хвилині забили саме чехи. Рибка сфолив на Храмоста і Райторал з пенальті пробив точно в кут. У другому таймі тиск "Динамо" зростав. Атаки киян накочували одна за однією і на останній секунді матчу підопічним Реброва вдалося зрівняти рахунок. Віда навісив з правого флангу, а Мігель, який прибіг у штрафну, головою переправив м'яч у кут.

Дивіться: Динамо - Вікторія - 1-1: дивитися відео матчу

ДИНАМО Київ - ВІКТОРІЯ Пльзень, Чехія - 1: 1

Динамо: 1. Шовковський (23. Рибка, 46 '), 24. Віда, 6. Драгович, 34. Хачеріді (2. Даніло Сілва, 23'), 5. Антунеш, 17. Рибалка, 16. Сидорчук, 90. Беланда, 7. Ленс , 10. Ярмоленко, 22. Кравець Запасні: 3. Селін, 26. Бурда, 30. Бетао, 20. Гусєв, 45. Калитвинцев, 4. Велозу, 77. Цуріков, 9. Харатін, 15. Мякушко, 29. Буяльський, 19. Хльобас, 91. Теодорчик

Вікторія: 13. Болек, 4. Губник, 7. Горава, 8. Лімберськи (к), 11. Петржела, 16. Холенда, 17. Грозовського, 19. Коварік, 27. Райторал, 29. Храмоста, 22. Баранек Запасні: 1. Козачік, 2. Хейді, 6. Піларж, 9. Тецль, 10. Хорват, 16. Резнік, 20. Ванек, 21. Прохазка, 25. Махмутович, 26. Коларж, 30. Медведєв, 31. Градецький

Голи: 0: 1 Франтішек Райторал, 38 ' , 1: 1 Велозу Мігель 90 + 1 '

Попередження: Сидорчук, 7 '; Горава, 23 '; Рибка, 37 '; Ленс, 58 '; Ванек, 58 '

Дивіться:

Матчі українських команд в міжсезоння: календар / результати

Наступний свій поєдинок "біло-блакитні" проведуть 11 лютого проти угорської "Академії Пушкаша" - дочірньої команди футбольного клубу "Відеотон", який базується в Фельчуті. Початок матчу о 17:30.

Нагадаємо, в попередньому матчі "Динамо" програло болгарському "Лудогорцю" , зазнавши другої поразки в Іспанії.