Помстилися за "Динамо": "Челсі" зі скандалом програв в Англії

10,2 т.
Помстилися за 'Динамо': 'Челсі' зі скандалом програв в Англії

У суботу, 24 жовтня, в матчі 10-го туру чемпіонату Англії "Челсі" програв "Вест Хему". Поєдинок у Лондоні завершився з рахунком 2: 1. У дебюті зустрічі Мауро Сарате відкрив рахунок у матчі. Незадовго до перерви за перебір "гірчичників" був вилучений Неманья Матіч. А в перерві догрався й Жозе Моуріньо. Португалець перед другим таймом пішов в суддівську кімнату, щоб разораться з приводу видалення Матіча і відмінного голу Фабрегаса, але в підсумку заробив вилучення.

Читайте: "Динамо" гідно зіграло з "Челсі" в Лізі чемпіонів

На 56-й хвилині Гарі Кехілл зрівняв рахунок, але точний удар Енді Керролла за 11 хвилин до кінця зустрічі приніс господарям перемогу. Після цього успіху "Вест Хем" вийшов на друге місце в чемпіонаті Англії, набравши 20 очок. "Челсі" займає 15 місце з 11 очками.

Чемпіонат Англії. Прем'єр Ліга. 10-й тур.

"Вест Хем" (Лондон) - "Челсі" (Лондон) - 2: 1 (1: 0)

Голи: Сарате 17 "- 1: 0, Кехілл 56" - 1: 1, Керролл 79 "- 2: 1 "Вест Хем": Адріан, Крессуелл, Томкинс, Дженкинсон, Коллінз, Куйяте, Ноубл (Огбонна 90 '), Сарате (Керролл 69'), Сахо, Пайє, Лансіні (Обьянг 82 ') "Челсі": Беговіч, Зума, Кехілл, Террі, Аспілікуета (Баба 87 '), Фабрегас (Обі Мікель 46'), Рамірес (Фалькао 83 '), Азар, Матіч, Вілліан, Коста

Попередження: Куйяте 74 "- Аспілікуета 24", Матіч 35 ", Фабрегас 45 ", Коста 45", Вілліан 82 ", Обі Мікель 90 'Вилучення: Матіч 45'