"Шахтар" здобув розгромну перемогу в Лізі Європи

29,0 т.
Шахтар - Гент Ліга Європи

Донецький "Шахтар" розгромив бельгійський "Гент" у третьому турі Ліги Європи. Поєдинок групи В на "Арені Львів" завершився ефектною перемогою "гірників" з рахунком 5:0.

Підопічні Паулу Фонсеки з перший хвилин зустрічі взяли м'яч під свій контроль, захопивши ігрову та територіальну перевагу. Активність господарів швидко далася взнаки, і вже на 9-й хвилині донеччани вийшли вперед.

Півзахисник Віктор Коваленко скористався помилкою захисників господарів і кіпера, який невдало вийшов із воріт, підхопив м'яч і забив розкішним ударом парашутом з 45 метрів.

Читайте: "Шахтар" - "Гент" - 5-0: хронологія матчу Ліги Європи

Швидкий гол дещо надломив гостей, проте бельгійці зібралися і побігли відіграватися. Шанс зрівняти рахунок мав Мілічевіч, але пробив у сантиметрах поруч зі штангою.

"Гент" активно нагнітав на половині поля "Шахтаря" і зовсім забув про оборону. Наприкінці півгодини Марлос вивів Феррейру віч-на-віч, і аргентинець впевнено пробив повз воротаря.

Арбітр не встиг дати свистка про початок другого тайму, як "гірники" забили третій. Для цього Бернарду знадобилося всього 23 секунди. Бразилець спокійно замкнув простріл Дентіньо буквально з двох метрів.

Читайте: "Шахтар" - "Гент": відео голів

Незважаючи на розгромний рахунок, підопічні Фонсекі не зупинилися, продовжуючи катком розгортати захисні редути гостей. Добили бельгійців Тайсон і Малишев. Бразилець розстріляв порожні ворота, а українець переграв голкіпера з декількох метрів.

Ліга Європи. 3 тур "Шахтар" - "Гент" - 5:0

Голи: Коваленко, 12, Феррейра, 30, Бернард, 46, Тайсон,75, Малишев, 87

"Шахтар": 30. П'ятов – 33. Срна, 5. Кучер, 44. Ракицький, 31. Ісмаілі, 6. Степаненко, 17. Малишев, 11. Марлос, 74. Коваленко, 10. Бернард, 19. Феррейра

"Гент": 1. Ріннє – 13. Мітровіч, 55. Гершон, 32. Фокет, 15. Сайєф, 10. Нєто, 17. ван дер Брюггєн, 21. Асаре, 27. Саймон, 77. Мілічевіч, 24. Пєрбе