"Динамо" нерозумно втратило перемогу в Олександрії

29,0 т.
'Динамо' нерозумно втратило перемогу в Олександрії

Київське "Динамо" у матчі 12-го туру чемпіонату України з футболу не змогло у гостях обіграти "Олександрію". Зустріч на стадіоні "Ніка" завершилася з рахунком 1:1.

Перший тайм пройшов у нудному ритмі без яскравих моментів. Кияни впевнено володіли м'ячем, але змогли створити лише один момент перед перервою.

Всі основні події відбулися у другій 45-хвилинці. Підопічні Реброва продовжували нагнітати і на 51-хвилині після подвійної помилки опорника і захисника олександрійців Гонсалес відправив круглого під поперечку.

Здавалося, що гра так і закінчиться, враховуючи що за всю гру господарі жодного разу не потрапили у ворота суперника, однак за 11 хвилин до кінця Рудько і Віда привезли гол у свої ворота.

Читайте: 12-й тур чемпіонату України: результати і розклад трансляцій

"Олександрія" - "Динамо" (Київ) - 1:1

Голи : Паламар 79 - Гонсалес 52

"Олександрія": Леванідов, Козак, Шендрик, Чеботаєв, Грицук (Леонов 69), Гітченко, Запорожан, Полярус (Старенький 46), Паламар (Куліш 87), Огиря, Микицей

"Динамо": Рудько, Буяльський, Макаренко, Гонсалес (Циганков 82), Віда, Рибалка, Сидорчук, Ярмоленко, Морозюк, Гладкий (Мораес 75), Сілва (Корзун 78)

Попередження : Микицей 59, Пономар 80, Шендрик 90+1 - Гладкий 71, Ярмоленко 74

Після нічиєї "Олександрія" набирає 20 очок у чемпіонаті України і виходить на 4-е місце. У "Динамо" 24 бали і "Шахтар" (29 очок) має хороші шанси ще більше відірватися від киян у турнірній таблиці. "Гірники" свій матч із "Зіркою" грають о 19:30.