Росія програла Португалії в матчі Кубка Конфедерацій-2017

28,0 т.
Кубок Конфедерацій 2017

Збірна Росії з футболу програла чинним чемпіонам Європи португальцям на домашньому Кубку Конфедерацій 2017 року. Команда Станіслава Черчесова на стадіоні "Відкриття-Арена" в Москві не змогла впоратися з лідером "європейських бразильців" Кріштіану Роналду, пропустивши від нього єдиний м'яч на початку гри - 0:1.

Поєдинок пройшов за повної переваги збірної Португалії. Гості відчували себе на полі арени "Спартака", як вдома. Вже на 8-й хвилині після навісу з лівого флангу Роналду в упор розстріляв Ігоря Акінфєєва.

Читайте: З особливим цинізмом: на Кубку Конфедерацій познущалися над головним фанатом збірної Росії

Після цього португальці продовжували володіти ініціативою, раз по раз змушуючи працювати в поті чола оборону суперника. Однак до перерви особливо небезпечних моментів гості створити не змогли.

Зате з початком другого тайму чемпіони Європи запороли два забійних шансу подвоїти рахунок. Спочатку Андре Сілва не зумів пробити Акінфєєва ударом головою, а потім аналогічним моментом відзначився Роналду.

Після цього гості продовжували тиснути на оборону росіян. У кінцівці поєдинку підопічні Черчесова постаралися зрівняти рахунок, але чемпіони Європи спокійно відстояли перевагу.

Як повідомляв "Обозреватель", Кубок Конфедерацій у Росії стартував із грандіозного конфузу.