Проблеми перед Євро-2016. Збірна Росії не змогла перемогти Сербію

7,7 т.
Росія - Сербія

Збірна Росії з футболу не змогла обіграти команду Сербії в останньому товариському матчі перед чемпіонатом Європи. Зустріч на стадіоні Луї II в Монако завершилася з рахунком 1:1.

На 85-й хвилині Роман Широков прокинув м'яч у штрафну на Олександра Кокоріна, який зіграв у центр на Артема Дзюбу, а форвард пробив у дотик під поперечину.

Три хвилини потому сербам вдалося відігратися: Душан Тадич зробив передачу Олександру Мітровічу, який без проблем розстріляв ворота Ігоря Акінфєєва.

Помітну втрату російська збірна зазнала на початку другого тайму: через пошкодження зустріч не зміг продовжити півзахисник Ігор Денисов.

Росія - Сербія - 1:1 (0:0)

Голи: Дзюба 85"- 1:0, Мітровіч 88" - 1:1

Росія: Акінфєєв, Щенніков, Смольников, Березуцький, Ігнашевич, Денисов, Головін, Шатов, Смолов, Кокорін, Дзюба

Запасні: Шишкін, Комбаров, Березуцький, Мамаєв, Самедов, Іванов, Широков, Глушаков, Торбінський, Нойштедтер, Гілерме, Лодигін

Сербія: Стойкович, Мілуновіч, Рукавіна, Іванович, Райковіч, Тадіч, Костіч, Младеновіч, Мілівоєвіч, Груйіч, Мітровіч

Запасні: Коларов, Тошич, Родіч, Кахріман, Стоїльковіч, Максимовіч, Спайіч, Райковіч, Живковіч, Павловіч, Здьєлар, Седлар