Мегаскандал Євро-2016: Хорватія та Італія бігали по фашистській свастиці

15,1 т.

Кричущий інцидент стався на матчі 6-го туру відбіркового турніру на Євро-2016 між збірними Хорватії та Італії. На одній з ділянок поля на стадіоні "Полюд" в Спліті була вирізана фашистська свастика.

У перерві співробітники матчу спробували прибрати фашистський хрест з газону, але за 15 хвилин це завдання вирішити не вдалося.

Відразу після матчу Хорватський футбольний союз (ХФС) приніс свої вибачення за фашистську свастику.

"Це сором всієї нашої країни, а не тільки нашого футболу. Ми вже повідомили про цей інцидент в УЄФА. Приносимо свої вибачення за подію - і Італії, і всім людям", - йдеться в заяві ХФС.

ДИВІТЬСЯ: Футболіст "Челсі" забив диво-гол в матчі Євро-2016: відео шедевра

А представник прес-служби ХФС Томіслав Пачак зазначив, що це саботаж і злочин проти Хорватії.

"Чекаємо, що поліція визначить винних. Ми повідомили про все УЄФА. Це ганьба не тільки для Хорватського футбольного союзу, а й для всієї країни", - сказав Пачак.

ДИВІТЬСЯ: Ібрагімович забив неймовірний гол Молдові у відборі Євро-2016: відео курйозу

Нагадаємо, що матч Хорватія - Італія проходив при порожніх трибунах, оскільки хорвати були покарані УЄФА за за расистські скандування вболівальників під час матчу з Норвегією.

Гра закінчилася з рахунком 1:1. Хорвати відкрили рахунок на 11-й хвилині (Манджукич), а італійці відігралися з пенальті на 38-й хвилині (Кандрева). На останній хвилині червону картку заробив Даріо Срна.