Героїчний вчинок: футболіст "Динамо" врятував життя супернику під час матчу

31,7 т.
Денис Янаков

Півзахисник київського "Динамо" (U-19) Денис Янаков став справжнім героєм матчу молодіжного чемпіонату України проти "Олександрії" (2:3). Футболіст "біло-синіх" врятував життя супернику.

Наприкінці першого тайму захисник гостей Назарій Калинчук зіткнувся з одним із динамівців, у результаті чого впав на газон і проковтнув язика. Поки клубні лікарі бігли до місця інциденту, 17-річний Янаков миттєво зорієнтувався і надав своєчасну допомогу постраждалому гравцеві, передає офіційний сайт киян.

Читайте: Серйозний удар: лідера "Динамо" жорстко оштрафували за п'яну їзду

Зазначається, що через кілька хвилин Калинчук зумів продовжити гру, а напівзахисник господарів отримав слова подяки від футболістів і тренерського штабу "Олександрії".

Нагадаємо, в 2014 році під час матчу з "Динамо" легіонер "Дніпра" Джаба Канкава врятував життя Олегу Гусєву в аналогічній ситуації.