Євро-2016. Ганьба чемпіона: Іспанія осоромилася в матчі зі 137-ю командою світу

16,5 т.
Іспанія - Грузія

Чинний чемпіон Європи Іспанія зазнав сенсаційної поразки в товариському матчі в рамках підготовки до Євро-2016. "Фурія Роха" зганьбилася перед власними вболівальниками в спарингу зі скромною Грузією, що посідає 137-е місце у світовому рейтингу ФІФА.

Підопічні Вісенте Дель Боске активно почали зустріч і з перших хвилин почали загрожувати воротам Ревішвілі. Однак реалізація іспанців залишала бажати кращого.

Читайте: Де дивитися матчі Євро-2016: розклад трансляцій

А в кінці тайму капітан чемпіонів Серхіо Рамос обрізався в центрі поля і здійснив контратаку. Казаїшвілі втік у відрив, віддав на Джігавурі, а його простріл замкнув колишній півзахисник маріупольського "Іллічівця" та одеського "Чорноморця" Торніке Окріашвілі.

Після перерви іспанці намагалися врятувати гру, але продовжували витрачати свої моменти і в результаті несподівано поступилися Грузії - 0:1.

Читайте: Євро-2016. Збірна України не змогла провести перше тренування у Франції: відеофакт

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що збірна Іспанії втратила ключового гравця перед Євро-2016, який стартує вже 10 червня.