Команда українського тренера створила грандіозну сенсацію в чемпіонаті Німеччини: відео феєрії

2,4 т.

Команда українського тренера Віктора Скрипника "Вердер" стала автором однієї з головних сенсацій 24-го туру чемпіонату Німеччини. "Музиканти" на чужому полі несподівано легко розібралися з леверкузенським "Байєром" - 4:1.

Цікаво, що всі голи в цій грі на рахунку підопічних Скрипника. Успіх гостям забезпечив надшвидкий гол Фіна Бартельса. Півзахиснику "Вердера" вдалося відзначитися вже на п'ятій хвилині зустрічі.

У другій половині зустрічі гольову феєрію влаштував Клаудіо Піцарро, який оформив хет-трик. А єдиний м'яч за "Байєр" був у захисника "Вердера" Джілободжі, який забив у власні ворота.

Читайте: "Донбас - Україна". У Німеччині фанати на матчі "Шахтаря" вивісили патріотичний банер: фотофакт

Ця перемога дозволила команді українського тренера покинути зону вильоту турнірної таблиці Бундесліги.

Чемпіонат Німеччини. 24 тур

"Байєр" - "Вердер" - 1:4 Голи: Джілободжі, 69, автогол - Бартельс, 5, Піцарро, 55, 65, з пенальті, 83

Як повідомляв "Обозреватель", арбітри перервали один із матчів чемпіонату Німеччини, образившись на тренера однієї з команд.