Півзахисник "Шахтаря" допоміг Бразилії обіграти Колумбію

20,9 т.
Півзахисник 'Шахтаря' допоміг Бразилії обіграти Колумбію

Півзахисник донецького "Шахтаря" Тайсон нарешті здійснив свою мрію, дебютувавши за збірну Бразилії. 28-річний футболіст допоміг "селесао" здобути перемогу над Колумбією у відборі до ЧС-2018.

Лідер атак "помаранчево-чорних" з'явився на полі у кінці другого тайму. Тайсон вийшов на заміну замість нападника Габріеля Жезуша на 86 хвилині.

Читайте: "Моя чітка позиція": Шевченко поставив крапку в натуралізації бразильців "Динамо" і "Шахтаря"

До цього часу Бразилія, завдяки зусиллям Міранди і Неймара, вела у рахунку 2:1. У результаті пентакампеони довели зустріч до логічного завершення, а Тайсон з перемоги почав свою кар'єру у національній команді.

Нагадаємо, раніше легіонер "Шахтаря" отримав пропозицію виступати за збірну України. Гравець взяв час на роздуми і був готовий одягнути "жовто-синю" футболку, однак в останній момент про нього згадали на батьківщині. Відмовити збірнії Бразилії Тайсон не міг.