Євро-2016. Португалія вирвала перемогу над Хорватією в додатковий час 1/8 фіналу

34,6 т.
Хорватія - Португалія Євро-2016

Збірна Португалії з величезними зусиллями вийшла у чвертьфінал Євро-2016. В 1/8 фіналу піренейці в додатковий час обіграли Хорватію. Матч у Лансі завершився з рахунком 1:0.

Команда Анте Чачіча активно розпочала поєдинок, атакуючи з перших хвилин. Хорвати всіляко намагалися підтвердити статус фаворитів матчу, яким їх нарекли фахівці напередодні зустрічі.

Читайте: Євро-2016. Хорватія - Португалія - ??0: 1: хронологія матчу 1/8 фіналу

Португальці спокійно витримали стартовий натиск номінальних господарів і стали поступово намацувати свою гру. Обидві команди не форсували події, задавши матчу досить невисокий темп.

Getty

Хорвати більше володіли м'ячем, однак якоїсь гостроти біля воріт Руя Патрісіу за 45 хвилин так і не створили. Єдиний небезпечний момент у першому таймі був у Португалії. Пепе підключився на стандарт, але із забійної позиції головою пробив вище.

Після перерви обережний футбол на полі стадіону "Болар-Делеліс" продовжився. Хорватія продовжувала володіти ініціативою, а Португалія грала другим номером.

Читайте: Чорти, клоуни і Дід ??Мороз. Найепатажніші фанати Євро-2016: колоритні фото

У середині другого тайму гол у ворота гостей ледь не оранізовали динамівець Віда і капітан "Шахтаря" Срна. Даріо навісив зі штрафного, а після удару Домагоя м'яч просвистів за сантиметр від штанги.

Getty

До кінця основного часу жодна зі збірних не хотіла ризикувати. При чому настільки, що за 90 хвилин футболісти не завдали жодного удару в площину воріт суперника.

вирішилося в овертаймі. Спершу на 113-й хвилині Віда пробив головою над поперечиною, потім Патрісіу потягнув удар Калинича, а завершилося все голом Куарежми. Хавбек "Бешикташа" добив м'яч у порожні ворота після того, як воротар парирував удар Роналду в успор.

Зазначимо, що суперниками португальців у чвертьфіналі будуть поляки. Напередодні в драматичному поєдинку Польща обіграла Швейцарію в серії післяматчевих пенальті.