Збірна України завершила футбольний рік перемогою над Сербією

24,9 т.
Україна - Сербія

Збірна України з футболу на мажорній ноті завершила ігровий 2016 рік. У товариському матчі, що проходив у Харкові, команда Андрія Шевченка перемогла Сербію - 2:0.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ УКРАЇНА - СЕРБІЯ

Підопічні Славолюба Мусліна активно почали зустріч і в першій половині тайму створили кілька моментів біля наших воріт. Після цього "жовто-сині" перехопили ініціативу, монотонно пересуваючи гру на половину поля суперника. Українці багато комбінували, але експериментальний склад від Шевченка давав про себе знати.

Ігрові зв'язки давалися не кращим чином, що явно відбивалося на якості футболу. І все ж перед перервою нашим вдалося вийти вперед. Федецький пролетів по лівому флангу, прострілив, а Зозуля заплутався з м'ячем і не зміг пробити. Благо, його підстрахував Шахов, розстрілявши голкіпера практично в упор.

Читайте: Україна - Сербія: відео голів

Гол "в роздягальню" явно дезорієнтував гостей, і до перерви вони нічого не змогли створити біля воріт Бойка. На початку другого тайму серби заграли агресивніше, почавши нагнітати обстановку на половині поля України. Підопічні Шевченка тимчасово перейшли на гру другим номером, дозволивши сербам контролювати м'яч неподалік від володінь Бойка. У парі моментів господарів пробачив арбітр, який не призначив два пенальті за фол Ротаня і гру рукою Ордеця.

Зате в кінцівці зустрічі шведський рефері нагородив 11-метровим Ярмоленка, який красивими фінтами змусив помилитися захисника. Влучний удар Андрія майже по центру воріт дозволив Україні відсвяткувати перемогу.

Харків, ОСК "Металіст"

Головний арбітр: Маркус Стрембергссон (Швеція)

Україна - Сербія - 2:0 (1:0) Голи: Шахов 38 "- 1: 0, Ярмоленко 87" (пенальті) - 2: 0

Україна: Бойко, Бутко, Малишев, Кривцов, Ордець, Федецький, Циганков (Ярмоленко 65 '), Шахов (Зінченко 77'), Караваєв (Петряк 46 '), Сидорчук (Ротань 46'), Зозуля (Бесєдін 62 ')

Сербія: Райковіч (Йовановіч Александар 46 '), Пейчіновіч, Мітровіч, Младеновіч, Ігньовскі (Івановіч 77'), Тошич (Максимовіч 83 '), Радоя, Тошич (Маркович 46'), Гудель, Катай (Мітровіч 69 '), Павловіч (Пешич 46 ')

Попередження: Зозуля 62", Ротань 79" - Івановіч 87'