Гол Коноплянки допоміг "Севільї" вийти у півфінал Ліги Європи: відеоогляд матчу

37,1 т.
Гол Коноплянки допоміг 'Севільї' вийти у півфінал Ліги Європи: відеоогляд матчу

"Севілья" Євгена Коноплянки в неймовірній серії післяматчевих пенальті обіграла "Атлетік" Більбао у відповідному чвертьфіналі Ліги Європи. Після перемоги в першому матчі команда Унаї Емері вдома з величезними труднощами вирвала путівку у півфінал.

У першому таймі господарі більше володіли м'ячем, спокійно контролюючи хід зустрічі. Після перерви малюнок гри трохи змінився. Баски активніше пішли вперед і зусиллями Адуріса відкрили рахунок.

Читайте: Відбулися матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги Європи: результати 14 квітня

Гамейро практично відразу ж забив у відповідь, після чого на поле пішов відкритий футбол. "Севілья" намагалася утримати комфортний для себе результат, який дає право на вихід далі, однак за 10 хвилин до фінального свистка "Атлетік" завершив масовану атаку точним ударом Гарсії головою. У додатковий час Коноплянка мав дві чудові нагоди забити другий м'яч у ворота гостей, проте спершу після його удару м'яч влучив у штангу, а в другому епізоді басків виручив їх голкіпер.

Читайте: Де дивитися жеребкування 1/2 фіналу Ліги Європи: розклад трансляцій

Перші три пенальті обидві команди виконали бездоганно. Одним з тих, хто б'є виявився Коноплянка, який знущально катнув м'яч у кут повз воротаря. Невдахою серії став Бенатов, удар якого намертво забрав Соріано.

Таким чином, "Севілья" вийшла в півфінал Ліги Європи , де може стати суперником донецького "Шахтаря", напередодні влаштував розгром португальської "Браги" у Львові з рахунком 4:0. Ліга Європи. 1/4 фіналу (матч-відповідь)

"Севілья" - "Атлетік" (Більбао) - 1:2 (5:4 по пенальті), (перший матч - 2:1)

Голи : Адуріц 57" - 0: 1, Гамейро 59" - 1:1, Гарсія 80" - 1:2, Коноплянка 121" (пенальті) - 4:??5, Гарсія 121"(пенальті) - 1:3, Коке Хорхе 121"(пенальті) - 2:3, Вігера 121" (пенальті) - 2:4, Крихов'як 121"(пенальті) - 3:4, Сан-Хосе 121" (пенальті) - 3:5, Н'Зонзі 121" (пенальті) - 5:5

"Севілья" : Сорьяно, Рамі, Колодзейчак, Маріано (Коке Хорхе 100'), Ескудеро, Н'Зонзі, Крихов'як, Вітол, Іборра (Кристофоро 67'), Крон-Делі (Коноплянка 51'), Гамейро

"Атлетік" : Еррерін, Боведа (Ітурраспе 60'), Етчейта, Лекує (Муньяін 54'), Баленсиага, Де Маркос, Сан-Хосе, Беньят, Гарсія, Сусаета, Адуріц (Вігера 70')

Попередження : Рамі 86", Н'Зонзі 105", Коке Хорхе 114", Коноплянка 116"- Боведа 28", Сан-Хосе 65", Баленсиага 74", Вігера 86", Муньяін 95", Іраісос 98", Де Маркос 102", Етчейта 105'