"Шахтар" здобув сьому поспіль перемогу в Лізі Європи

17,0 т.
Шахтар - Коньяспор

Віце-чемпіон України донецький "Шахтар" виграв свій п'ятий матч на груповому етапі Ліги Європи. Команда Паулу Фонсеки спокійно розібралася на полі "Арени-Львів" з турецьким "Коньяспором" - 4:0. Для наших футболістів це вже сьома поспіль перемога у турнірі, включаючи кваліфікаційний раунд.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ "ШАХТАР" - "КОНЬЯСПОР"

У цій грі все стало ясно ще у першому таймі. Вже на 10-й хвилині турки вирішили допомогти "Шахтарю" зусиллями Бардакчі, який зрізав м'яч у власні ворота після прострілу капітана "гірників" Даріо Срни.

Українці продовжували володіти перевагою, але наступний гол провели тільки через 25 хвилин. Бразильська треходовка Бернанд - Тайсон - Дентіньо завершилася ефектним ударом останнього в дотик.

Читайте: Коноплянка забив курйозний гол у Лізі Європи - опубліковано відео

Побиття турецького "немовляти" продовжилося і після перерви. Щойно вийшовши на заміну, відзначився Едуардо. Хорватський ветеран точним ударом головою замкнув навіс свого співвітчизника Срни.

Ще через вісім хвилин Борячук зряче знайшов Бернарда, який увірвався у штрафну і елегантно перекинув м'яч через воротаря.

За всю гру турецькі футболісти так і не зуміли нічого створити біля воріт "Шахтаря". "Гірники" продовжили свою переможну серію, і залишаються кращою командою цього сезону в Лізі Європи

"Шахтар" - "Коньяспор" - 4:0 (2:0) Голи: Бардакчі 10" (автогол) - 1:0, Дентіньо 36" - 2:0, Едуардо да 66" - 3:0, Бернард 74" - 4:0

"Шахтар": Шевченко, Срна, Ордець, Кривцов, Матвієнко, Тайсон (Едуардо да 64'), Малишев, Коваленко (Танковский 46'), Бернард, Дентіньо, Борячук (Степаненко 79')

"Коньяспор": Киринтили, Шахінер Омер, Ай, Бардакчі, Услу, Мбамба, Чамдали (Меха 16'), Финдикли, Хаджіахметовіч, Мілошевич (Сонмез 63'), Хора (Баіч 83')

Попередження: Борячук 12", Коваленко 28", Срна 37", Степаненко 86