Команда Тимощука влаштувала розгром у Лізі Європи

8,1 т.

Казахстанський "Кайрат" здобув впевнену перемогу над вірменським "Алашкерт" у першому матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи. Команда Анатолія Тимощука розгромила суперника з рахунком 3:0. Перший м'яч господарі забили вже на 14-й хвилині. Бауиржан Ісламхан впевнено реалізував пенальті за фол проти Сіто Рієри. До перерви у господарів було ще декілька гольових моментів, але м'яч у ворота вірмен влетів тільки на 55-й хвилині. Жерар Гоу увійшов у штрафну і розстріляв голкіпера гостей. У середині другого тайму Куантан здійснив сольний прохід по лівому флангу і викотив м'яч Рієрі, іспанець оцінив ситуацію і видовищно видав передачу Джордже Деспотовіч, а той свого не упустив.

Читайте: Тимощук одразу став капітаном нового клубу

Міг "Кайрат" забити і четвертий м'яч, але Каспаров зробив декілька чудових сейвів. Однак і такий рахунок фактично визначив переможця протистояння. Наш Анатолій Тимощук відіграв весь матч. Нагадаємо, в першому кваліфікаційному раунді "Кайрат" зробив сенсацію.