"Дніпро" прикро програв "Сент-Етьєну" у Лізі Європи

8,1 т.
'Дніпро' прикро програв 'Сент-Етьєну' у Лізі Європи

У четвер, 22 жовтня, "Дніпро" у третьому турі групового етапу Ліги Європи програв французькому "Сент-Етьєну". Поєдинок на порожній "Дніпро-Арені", яка була дискваліфікована через заворушення, завершився з рахунком 0:1.

У першому таймі "Дніпро" мав зовсім небагато моментів. Найкраща атака "дніпрян" була зірвана боковим арбітром, коли той зафіксував неіснуючий офсайд у Селезньова і позбавив того чистого виходу один на один.

Читайте: Дніпро - Сент-Етьєн - 0-1: хронологія матчу

"Сент-Етьєн" свій шанс не упустив. За хвилину до перерви після подачі з флангу на дальній штанзі м'яч підібрав Амума. Ромен зробив крок у центр, а потім з правої низом пробив у дальній кут. Денис Бойко стрибнув, але м'яч дістати не зміг.

У другому таймі дніпропетровці щосили намагалися відігратися, але реальних шансів для взяття воріт Рюфф`є так і не створили. Найбільш небезпечний момент виник наприкінці зустрічі, коли м'яч після зрізки Бабека влучив у хрестовину. Безусу на добиванні не вистачило зовсім трохи. У доданий час підопічні Маркевича влаштували справжню облогу штрафної французів, проте вирвати нічию господарям завадила слабка реалізація і голкіпер "біло-зелених".

Свій наступний матч у Лізі Європи дніпряни проведуть знову з французами, але вже на виїзді. Гра пройде 5 листопада.

Дивіться: Дніпро - Сент-Етьєн - 0-1: відео голу

ЛІГА ЄВРОПИ. Третій тур. Група G "Дніпро" - "Сент-Етьєн" - 0:1 (0:1)

Голи: Амума 44 "- 0:1

"Дніпро": Бойко, Федецький (Бруну 46 '), Дуглас, Папа, Матос, Едмар де , Федорчук (Безус 59 '), Томечак, Ротань, Матеус (Піко 78'), Селезньов

"Сент-Етьєн": Рюффье, Клер, Перрен, Погба, Ассу-Екотто, Ейссерік (Діоманде 80 '), Пайо, Лемуаном, Монне -Паке (Полома 87 '), Амума (Бабек 82'), Ру

Попередження: Ротань 21 ", Дуглас 65" - Діоманде 83 '