"Динамо" в Іспанії програло чеському середняку: відео голів

6,2 т.
'Динамо' в Іспанії програло чеському середняку: відео голів

Київське "Динамо" з поразки почало другий збір в Іспанії. У Марбельї підопічні Сергія Реброва з рахунком 1:2 програли середняку чемпіонату Чехії, "Славії" з Праги. Основні події розгорталися у другому таймі, після того як у киян відбулося кілька замін. На початку другої половини з інтервалом в п'ять хвилин чехи забили два м'ячі. Спершу Ягодінскіс не порозумівся з Макаренко, м'яч на лівому фланзі перехопив Змргал, увійшов у штрафну і точно низом пробив у дальній кут, а потім Мешанович обікрав Ягодінскіс, вийшов один на один з Шовковським і точно пробив повз Олександра. Гол престижу кияни забили за 5 хвилин до кінця зустрічі. Яковенко заробив штрафний у кількох метрах від лінії штрафної. Велозу пробив з лівої ноги, що стало повною несподіванкою для голкіпера.

Читайте: "Дуже задоволений": бразильцеві "Динамо" запропонували грати за збірну України

"Динамо" (Україна) - "Славія" (Чехія) - 1:2

Голи : Велозу, 85 - Змргал, 53, Месановіч, 58 " Динамо ": Шовковський - Даніло Сілва, Хачеріді, Драгович, Віда - Рибалка, Гармаш, Буяльський , Андрієвський, Мякушко - Мораес Запасні: Рудько, Макаренко, Ягодінскіс, Антунеш, Гусєв, Велозу, Сидорчук, Петрович, Яковенко, Теодорчик, Яремчук

6 лютого "біло-блакитні" проведуть свій другий спаринг. Суперником чемпіонів України буде "Бенфіка" з Анголи. Початок о 17:00.