Жахлива помилка арбітра не дозволила "Барселоні" здобути важливу перемогу

36,0 т.
Неймар

Арбітри не зарахували чисте взяття воріт від "Барселони" в домашньому матчі 20-го туру чемпіонату Іспанії проти "Бетіса". Інцидент стався на 79-й хвилині за рахунку 0:1 на користь гостей.

Пропустивши на 75-й хвилині, каталонці кинулася в атаку і дуже оперативно зуміла заштовхати м'яч у ворота суперника, але Манді виніс м'яч з-за воріт, а секундне помутніння в очах суддів позбавило змоги їм побачити чистий гол гостей.

На останній секунді Суарес все ж забив такий потрібний м'яч, але чергові 2 очки в Ла Лізі були втрачені і відставання від "Реалу" склало один пункт, при тому, що у мадридців є дві гри в запасі.

"Бетіс" - "Барселона" - 1:1 (0:0)

Голи: Алегрия 75" - 1:0, Суарес 90" - 1:1

"Бетіс": Адан, Пиччини, Манді, Пессель, Тошка, Дурмісі, Пардо (Донк 69'), Петрос (Наварро 86'), Себальос, Алегрия (Науель 85'), Рубен

"Барселона": Тер Штеген, Відаль, Піке, Матьє, Дінь (Роберто 69'), Денис (Гомеш 59'), Ракітіч, Арда (Альба 68'), Мессі, Суарес, Неймар

Попередження: Петрос 68", Рубен 79" - Піке 43", Ракітіч 70", Гомеш 79'

Читайте: В Іспанії розкрили істинні причини зриву трансферу Срни в "Барселону"

Нагадаємо, що недавно "Барселона" знищила суперника на Кубку Іспанії, забивши після чудової комбінації.