Збірна України з футболу обіграла Фінляндію у відбірковому матчі ЧС-2018

58,0 т.
Фінляндія - Україна

Збірна України з футболу обіграла Фінляндію у найважливішому відбірковому поєдинку чемпіонату світу-2018. Зустріч на стадіоні "Ратіна" в Тампері завершилася із рахунком 1:2.

Обидві команди почали поєдинок без високих швидкостей. Гра в основному йшла в середині поля і тільки зрідка форварди обох команд турбували голкіперів.

Читайте: Екс-футболіст збірної України відмовився виступати в Росії

Наші футболісти дуже повільно починали атаки, дозволяючи фінам швидко повертатися за лінію м'яча. Українцям, як і в ганебній грі з Мальтою, не вистачало цілісності з точки зору атак. Напад був довгим, тягучим і суперник встигав швидко перебудовуватися.

Як для команди, яка приїхала до Фінляндії лише за перемогою і повинна грати першим номером, у першому таймі українці дуже мало створювали, практично жодного разу не увійшовши в штрафний майданчик суомі.

У другій половині малюнок гри змінився. "Синьо-жовті" притиснули суперника до воріт, а через 7 хвилин відкрили рахунок. Ярмоленко видав шедевральний пас на Малиновського, Руслан вдарив у голкіпера, але на добиванні вдало зіграв Коноплянка, оформивши 14-й м'яч за збірну.

Фінам треба було 10 хвилин, щоб прийти в себе і перегрупуватися, після чого гра потихеньку пересунулася ближче до П'ятова. Українські футболісти намагалися відповідати фланговими атаками, але жодного 100%-го моменту так і не створили, а замість цього самі забили собі гол.

У цей момент Україні необхідно було показувати характер, і вона це зробила. Не минуло й 4-х хвилин, коли Бесєдін знову вивів нашу збірну вперед. У той час, що залишився, гості намагалися організувати штурм, але забити другий гол їм не дали.

Читайте: Фінляндія - Україна: хронологія матчу кваліфікації ЧС-2018

Свій наступний поєдинок підопічні Андрія Шевченка проведуть удома 2 вересня проти Туреччини. Початок о 21:45.