"Шахтар" вилетів з Ліги чемпіонів

40,7 т.
'Шахтар' вилетів з Ліги чемпіонів

Донецький "Шахтар" програв у матчі-відповіді швейцарському клубу "Янг Бойз" і не зміг пробитися в плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів. Зустріч у Берні завершилася із загальним рахунком 6:2.

Після впевненої домашньої перемоги у Львові, "гірники" в дебюті цієї зустрічі особливо не форсували події, звикаючи до незвичайного поля, про яке напередодні розповідав головний тренер "Шахтаря". Донецькі футболісти показували відмінний контроль м'яча, нічого не дозволяючи зробити супернику, а під кінець тайму могли і забити гол - на вбивчий удар головою Степаненка чудово зреагував воротар.

Читайте: "Янг Бойз" - "Шахтар": хронологія матчу Ліги чемпіонів

Все кардинально змінилося в другій 45-хвилинці. Спершу французький арбітр матчу Рюдді Бюке не поставив очевидного пенальті у ворота "Шахтаря" за знесення Кубо, а через деякий час все той же японський форвард з інтервалом у шість хвилин оформив дубль, забивши два легких м'яча в контратаках.

Господарі зловили кураж і могли забити і третій, але удар Бертоне метрів з 22 прийняла на себе поперечина. До кінця основного часу українські футболісти отямилися і також мали кілька відмінних можливостей вирвати перемогу, але перетворити ці можливості в голи не змогли.

дивіться: "Янг Бойз" - "Шахтар": відео голів

У додатковий час обидва клуби були обережними, розуміючи, що кожна помилка може стати фатальною. Екстратайми були перенасичені гострими моментами і завершилися без забитих м'ячів.

У серії післяматчевих пенальті більш вдалими виявилися господарі. Фред і Ракицький не змогли пробити голкіпера швейцарської команди. Ця поразка залишила підопічних Паулу Фонсека без Ліги чемпіонів у сезоні 2016/2017.

дивіться: "Янг Бойз" - "Шахтар": огляд матчу

"Янг Бойз" (Швейцарія) - "Шахтар" (Україна) - 2:0 (по пен. 4:2)

перший матч 0:2

Голи: Кубо 54, 60

Серія пенальті: Оаро 1:0, Срна 1:1, Кубо 2:1, Фред 2:1 (воротар), Хаденгенай 2:1 (мимо), Ракицький 2:1 (перекладина), Роша 3:1, Марлос 3:2, Гайіч 4:2

"Янг Бойз": Мвого - Зуттер (Обексер 116), фон Берген, Роша, Лецякш - Раві (Хадергенай 88), Бертоне (Гайіч 111), Саного, Сулеймані - Кубо, Оаро

"Шахтар": Пятов - Срна, Кривцов (Ракицький 120), Ордець, Ісмаїлі - Марлос, Фред, Степаненко, Тайсон - Едуардо (Селезньов 62), Дентіньо (Ньому 75)

Попередження: Кубо 12, Роша 16, Оаро 52, Саного 90+3, Зуттер 96 - Степаненко 65, Фред 71, Тайсон 80