Коноплянка відновився від травми і зіграв у чемпіонаті Іспанії

4,6 т.

Півзахисник "Севільї" Євген Коноплянка успішно завершив відновлення після травми, отриманої в матчі чемпіонату Іспанії з "Вільярреалом" і через місяць знову з'явився на полі. Українець вийшов на заміну в домашній грі з "Реалом Сосьєдадом" при рахунку 1:2.

На 89-й хвилині Євген мав відмінний шанс зрівняти рахунок. Футболіст мітив у ближній кут і зумів підняти м'яч, але влучив точно в голкіпера, що прикривав потрібну область воріт. Через хвилину Коноплянка зробив небезпечний навіс на Н'Зонзі, але останній порушив правила в атаці.

дивіться: Коноплянка показав, як підтримує збірну України: фотофакт

У підсумку зустріч так і завершилася поразкою господарів із рахунком 1:2. Вже на третій хвилині Бергара втілив подачу зі штрафного в гол, а на 34-й Крихов'як зрізав круглого у свої ворота. У другому таймі Кевін із пенальті скоротив відставання, але на більше підопічні Емері виявилися не здатні.

Севілья - Реал Сосьєдад - 1:2 (0:2)

Голи : Бергара 2"- 0:1, Крихов'як 35" (автогол) - 0: 2, Гамейро 51"(пенальті) - 1:2

Севілья : Ріко, Маріано, Рамі, Колодзейчак, Тремулінас, Кристофоро (Іборра 46 '), Крихов'як (Н'Зонзі 66'), Вітол, Банега, Рейес (Коноплянка 72'), Гамейро

Реал Сосьєдад: Рульі, Мартінес (Елустондо 53'), Мартінес, Юрі, Рейес, Сурутуса (Гранеро 59 '), Ільяраменді, Бергара, Прієто, Оярсабаль, Вела (Гонсалес 86')

Попередження : Вітол 25", Рамі 28", Маріано 53", Рейес 64" - Оярсабаль 26 ", Бергара 50", Рульі 75", Юрі 90 '

Вилучення : Бергара 68'