Євро-2016. Україна сенсаційно програла Північній Ірландії

57,9 т.

Збірна України програла Північній Ірландії в другому турі Євро-2016. Поєдинок групи С, який проходив у Ліоні, завершився сенсаційною поразкою "жовто-синіх" з рахунком 0:2. Команди в невисокому темпі почали зустріч на "Стад де Ліон". Ніхто не хотів ризикувати, розуміючи ціну будь-якої помилки і пропущеного м'яча.

Читайте: Євро-2016. Україна - Північна Ірландія - 0-2: хронологія матчу

Підопічні Михайла Фоменка довго володіли м'ячем, при цьому нашим із великими труднощами давалися позиційні атаки. За весь перший тайм "жовто-сині" так і не створили жодного по-справжньому небезпечного моменту, вдаривши по воротах всього раз.

Після перерви Селезньов міг відкривати рахунок, замикаючи навіс Коноплянки з кутового, проте пробив поруч зі штангою. А одразу після цього збірна України пропустила. 36-річний захисник північноірландців Гарет Маколі відірвався від опіки Хачеріді і головою розстріляв П'ятова з кількох метрів.

дивіться: Євро-2016. Україна - Північна Ірландія: відео голів

За хвилину Селезньов мав можливість відновити статус-кво, але його удар прийшовся в руки голкіперу. Після цього гра була перервана на пару хвилин через те, що на полі почалося справжнє стихійне лихо - поле засипало градом.

Невелика пауза не сильно пішла на користь нашій команді. Українці продовжували битися об захист Айріша, як риба об лід. До кінця поєдинку залишалося ще достатньо часу, проте зламати ешелоновану оборону гостей підопічні Фоменка так і не змогли. Найбільш реальні шанси забити були у Коваленка, Зінченка і Ярмоленка. Але якщо постріл першого прийшовся поруч із хрестовиною, то удари Олександра і Андрія парирував воротар.

Фінальний штурм, на жаль, також ніяких плодів збірній України не приніс. А на останній доданій хвилині наші і зовсім пропустили другий - П'ятов потягнув дальній постріл, але з добиванням МакГінн вже не впорався. Матч третього туру, в якому і вирішиться доля України на Євро-2016, команда Михайла Фоменка проведе 21 червня проти Польщі.