Аргентинський футболіст забив фантастичний гол від перекладини

17,1 т.
Дієго Валері

Півзахисник "Портленд Тімберс" Дієго Валері відзначився неймовірним ударом у чемпіонаті США з футболу (МЛС). 31-річний аргентинець забив метрів із 20 в гостьовому матчі проти "Канзас Сіті" (1:1).

Читайте: Знаменитий французький футболіст забив фантастичний гол за хитромудрою траєкторією: відео шедевра

На 26-й хвилині зустрічі хавбек отримав пас від свого партнера по команді, протягнув сферу десяток метрів і не зустрічаючи опору гарматним пострілом від перекладини поклав круглого чітко в ворота суперника. Незважаючи на такий шедевр, героєм поєдинку Дієго не став, тому що на 74-й хвилині не забив пенальті.

"Обозреватель" пропонує своїм читачам подивитися, як це було.

Відзначимо, що недавно знаменитий Луїш Фігу забив фантастичний гол зі штрафного в матчі легенд.