"Шахтар" обіграв найтитулованіший клуб Швейцарії

5,0 т.
'Шахтар' обіграв найтитулованіший клуб Швейцарії

"Шахтар" здобув вольову перемогу в другому матчі міжнародного турніру Valais Cup. Донецький клуб з рахунком 3:1 обіграв найтитулованіший клуб Швейцарії - ФК "Базель".

Після програшу в першій зустрічі турніру, ця гра мала тільки тренувальне значення. Вже на 5-й хвилині результативна атака господарів призвела до голу. "Шахтар" кинувся відіграватися, і на 21-й хвилин Гладкий зрівняв рахунок.

У перерві Луческу замість Каніболоцького, Кучера, Кобіна і Тайсона випустив Пятова, Ордеця, Азеведо і Малишева. Гості продовжували контролювати хід гри і на 70-й хвилині Гладкий вивів свою команду вперед, а за 5 хвилин до фінального свистка Марлос встановив остаточний рахунок у зустрічі .

дивіться:Шахтар - Базель - 3:1. Відео матчу

Свій наступний поєдинок "гірники" проведуть уже в Україні. В рамках Суперкубка країни, донеччани 14 липня битимуться з київським "Динамо".

БАЗЕЛЬ Базель, Швейцарія - ШАХТАР Донецьк, Україна - 1:3 (1:1)

Голи : 1: 0 Янко (5), 1: 1 Гладкий (33), 1: 2 Гладкий, 1: 3 Марлос (85)

"Базель": Вайлаті, Траоре, Вальтер Самуель, Аканжі, Шиміч (Какітані, 80), Янко (Аєті, 62), Кузманович (Джака, 62), Араз, Хузер, Калла (к), Савур

"Шахтар ": Каніболоцький (П'ятов, 46), Срна (к) (Караваєв, 82), Кучер (Ордець, 46), Ракицький (Воловик, 78), Шевчук (Бернард, 67), Степаненко (Танковскій, 78), Кобін (Азеведо, 46), Тейшейра (Гринь, 82), Марлос, Тайсон (Малишев, 46), Гладкий (Болбат, 78)