"Динамо" - "Шахтар": стало відомо, хто вийде на поле з перших секунд

3,2 т.
НСК Олімпійський

У матчі 18-го туру чемпіонату України з футболу "Динамо" прийме "Шахтар". Перед початком гри стали відомі стартові склади обох команд

"Обозреватель" проведе онлайн-трансляцію матчу Динамо - Шахтар. Початок - о 19:00.

"Шахтар": П'ятов, Срна (к), Кучер, Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко, Фред, Бернард, Марлос, Коваленко, Феррейра

Запасні: Шевченко, Бутко, Кривцов, Малишев, Тайсон, Дентіньо, Борячук

"Динамо": Рудько, Віда, Хачеріді, Бурда, Макаренко, Сидорчук, Рибалка, Буяльський, Ярмоленко, Гонсалес, Мораес.

Запасні: Коваль, Антунеш, Циганков, Корзун, Гармаш, Гусєв, Бесєдін.

Читайте: Де дивитися "Динамо" - "Шахтар": розклад трансляцій матчу 18-го туру чемпіонату України

Нагадаємо, що зустріч між цими командами в 7-му турі УПЛ завершилася внічию 1:1. Кияни відкрили рахунок на 2-й хвилині (Ярмоленко), а в середині другого тайму Дентіньо зрівняв рахунок.

Перед 51-м класико українського футболу обидві команди провели свої зустрічі в єврокубках. У Лізі чемпіонів підопічні Реброва розгромили "Бешикташ", а в Лізі Європи рекордну перемогу здобув "Шахтар".