Капітана "Порту" в матчі Ліги чемпіонів ледь не вбив партнер по команді

6,8 т.
Капітана 'Порту' в матчі Ліги чемпіонів ледь не вбив партнер по команді

Капітан португальського "Порту" Данило був госпіталізований прямо з футбольного поля після зіткнення з партнером по команді під час матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів зі швейцарським "Базелем". Зустріч проходить в даний час на стадіоні "Драгау" в Порту, йде другий тайм , рахунок 3: 0 на користь господарів . Інцидент стався на 17-й хвилині. Данило зіткнувся з воротарем своєї команди Фабіано, отримав небезпечний удар у скроню і втратив свідомість. Захисника, який згодом отямився, прямо зі стадіону відвезла машина швидкої допомоги.

Дивіться: Порту - Базель: онлайн відео голів

Данило був доставлений в лікарню Святого Іоанна. Подробиці і ступінь серйозності травми гравця поки не повідомляються. На заміну замість нього вийшов Бруно Мартінс Інді.