"Динамо" зіграло внічию з "Шахтарем" у чемпіонаті України

31,6 т.
'Динамо' зіграло внічию з 'Шахтарем' у чемпіонаті України

Донецький "Шахтар" і київське "Динамо" не змогли визначити найсильнішого в центральному матчі 7-го туру чемпіонату України. Напружений поєдинок у Харкові завершився внічию - 1:1.

Обидві команди активно почали зустріч, демонструючи високий темп гри. Кияни могли відкрити рахунок вже на 2-й хвилині матчу - Ярмоленко класно відкотив на Буяльського, однак постріл Віталія з метрів 13-ти потягнув П'ятов.

Через кілька хвилин голкіпер "Шахтаря" знову врятував свою команду, не давши переграти себе Мораесу, коли бразилець вийшов з кіпером один на один. "Шахтар" відповів моментом Коваленку, який після передачі Бернарда в дотик пробив у притул зі штангою.

Читайте: "Шахтар" - "Динамо" - 1:1. Хронологія матчу чемпіонату України

І все ж першими рахунок відкрили саме гості. В середині першого тайму Срна завалив у власному штрафному майданчику Макаренка, і арбітр вказав на "точку". Пенальті впевнено реалізував Гусєв, розліливши м'яч і Пятова по різних кутах.

Пропущений гол трохи дезорієнтував "гірників", і деякий час вони приходили до тями. А "Динамо" спокійно володіло ініціативою, впевнено стримуючи атакуючі потуги господарів.

Після перерви підопічні Паулу Фонсека накрутили темп, ставши активніше йти вперед. Головну скрипку в грі "Шахтаря" виконували бразильці. Фред, Марлос і Бернард регулярно турбували динамівську оборону своїми проходами і переміщеннями полем.

Ближче до кінця зустрічі команда Сергія Реброва стала все більше притискатися до своїх воріт, за що і поплатилася на 75-й хвилині. Бутко навісив справа, а Дентіньо виринув з-за спини Хачеріді й вколотив м'яч у нижній кут воріт Шовковського.

"Шахтар" (Донецьк) - "Динамо" (Київ) - 1:1

Голи : Дентіньо, 75 - Гусєв, 24, з пенальті

"Шахтар": П'ятов - Срна (Бутко, 66), Кучер, Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко, Фред, Бернард (Ньому, 80), Марлос, Коваленко (Дентіньо, 70), Феррейра

"Динамо": Шовковський - Даніло Сілва (Морозюк, 26), Віда, Хачеріді, Макаренко, Рибалка, Буяльський, Сидорчук (Гармаш, 68), Ярмоленко, Гусєв (Федорчук, 60), Мораес

Попередження: Степаненко, 43, Фред, 60, Ракицький, 63, Феррейра, 90 + 5 - Сидорчук, 21, Ярмоленко, 72, Гармаш, 73, Федорчук, 88, Морозюк, 89, Хачеріді, 90 + 5