"Шахтар" на останній секунді вирвав перемогу в чемпіонаті України

30,8 т.
Сталь - Шахтар

Донецький "Шахтар" на останній секунді вирвав перемогу в матчі 3-го туру чемпіонату України з футболу в Прем'єр-лізі. Підопічні Фонсекі на дніпровському стадіоні "Метеор" обіграли "Сталь" з Кам'янського - 2: 1.

Господарі чудово налаштувалися на цю битву і вже на 9-й хвилині хавбек "сталеварів" приголомшив Пятова швидким голом. Це наклало відбиток на весь матч. На куражі "Сталь" більше півгодини показувала гідну гру проти "Шахтаря", вдало відбиваючи всі атаки фаворита.

На 45-й хвилині бразильський легіонер все таки закрутили захист футболістів з Кам'янського фірмовими двоечку і Тайсон оформив гол в роздягальню.

У другому таймі команди грали без центру поля, мали небезпечні моменти, але удача посміхнулася "Шахтарю", який на 5-й доданій хвилині зміг вирвати перемогу.

Читайте: "Небезпека в Києві": "Шахтар" красиво відповів Суркісу на заяву про Маріуполі

"Сталь" - "Шахтар" - 1: 2

Голи: 1: 0 - 9 Кузик, 1: 1 - 45 Тайсон, 1: 2 - 90 Бланко Лещук.

Сталь - Пеньков, Тимчик, Данієлян, Грачов, Якимів (Костенко, 74), Михайличенко, Малакян, Малакян, Мисик, Щебетун (Книш, 43), Кузик.

Шахтар - Пятов, Ракицький (Коваленко, 66), Кривцов, Срна, Ісмаїлі, Бернард (Дентіньо, 74), Степаненко, Марлос, Фред, Тайсон, Феррейра.

Попередження: Тайсон (52), Ракицький (53).

Після цієї перемоги "Шахтар" з 6 очками продовжує лідирувати в таблиці. Свій наступний поєдинок в УПЛ "гірники" проведуть 5 серпня проти ФК "Маріуполь".